Výrobcom originálnej značky GEKON je spoločnosť L-TEX com s.r.o.

 

L-TEX com s. r. o. je slovenská spoločnosť ktorá je známa nie len na Slovensku ale aj v okolitých krajinách. Bola založená v roku 2002 takže už viac ako 10 rokov úspešne pôsobí v oblasti výroby a predaja zdravotníckeho oblečenia a pracovných ochranných prostriedkov.

 

L-TEX com s. r. o. patrí k jednotke na trhu, pretože našou prioritou je kvalitný výrobok a spokojný zákazník. Výrobky sú vyrábane z prvotriednych materiálov a šité kvalitnými nemeckými niťami značky AMANN a takisto kladieme dôraz na kvalitu prevedenia a v neposlednom rade dbáme na kontrolu kvality každého jedného výrobku. Našu výrobu prispôsobujeme súčasným trendom ale zároveň zachovávame ich nadčasovosť.

 

Naše produkty neustále inovujeme, prinášame nové dizajnové aj farebné prevedenia. Tak ako má jašter Gekon mnoho farebných foriem, tak aj naša spoločnosť ponúka množstvo farebných kombinácií pretože aj v práci môžete vyzerať skvelo.

 

Každý rok oblečieme viac ako 2000 ambulancií, základných a materských škôl, domovov sociálnych služieb a medzi našich spokojných zákazníkov patria aj zákazníci v Českej republike, Rakúsku a Maďarsku.

 

Máme vybudovanú sieť OZ ktorý vás navštívia priamo v pohodlí vášho pracoviska a naše výrobky si tak môžete priamo vyskúšať.

 

Pri príležitostí 10. výročia vzniku našej spoločností rozširujeme našu produkciu a pripravujeme novú kolekciu športového oblečenia pod značkou GEKONsport.

 

Značka GEKON je značkou kvality.