Multifunkčná šatka GEKON® 906 Rainbow

Cena:

15,90 €

906

Pridať medzi želané produkty

Zdieľaj a získaj zľavu

Multifunkčná šatka GEKON® 906 Rainbow

 

Zaži pocit ľahkosti tela aj duše! Obleč si kožu Gekona  a dosiahni nad svoje stropy! Climax® a feeling of freedom svojimi mimoriadnymi vlastnosťami priamo redukuje  teplotu kože. Znižuje srdcovú frekvenciu. Športovci nám poradili ako dosiahnuť optimálny strih a maximálne využiť výhody slovenskej značky textilných materiálov Climax®. Výsledkom je multifunkčná šatka GEKON® Rainbow. 

 

 

Kvalitný materiál:

Výrobky z hydrofilného polyesterového vlákna Climax® sú ideálne pre šport. Vďaka svojmu profilu vlákna a účinnejšej vláknovej technológii majú podstatne lepšie vlastnosti.  Odvádzajú enormné množstvo vlhkosti z povrchu pokožky na vonkajšiu stranu textílie. Vlhkosť sa súčasne sa rozptyľuje do celej plochy výrobku a tým sa zefektívňuje odparovanie.

Climax® a feeling of freedom svojimi mimoriadnymi vlastnosťami priamo redukuje  teplotu kože. Znižuje srdcovú frekvenciu. Pri telesnej činnosti udržuje hydratáciu organizmu na požadovanej úrovni. Zabezpečuje komfort chladivého pocitu v každej situácii. Vďaka výbornej elasticite a optimálnej jemnosti materiálu vyniká vysokým komfortom a pohodlím pri nosení. Výrobky sú celoročne  použiteľné. Ideálne športovým aktivitám, aj bežnému noseniu a oddychu . Výrobky sú vhodné, ako prvá vrstva v zime alebo ako jediná vrstva v lete.

Oblečenie zhotovené z  počesaného materiálu polyester / elastan majú vďaka počesaniu  jedinečnú schopnosť tepelnej izolácie. Zabezpečené je maximálne pohodlíe a odvod vlhkosti z povrchu tela. Tvarovú stálosť výrobkov zabezpečuje originálny elastan LYCRA.

Zloženie: 90% Mikro Polyester 10% LYCRA

Gramáž:  170g/m2

 

Nite: šatky šijeme kvalitnými nemeckými niťami AMANN®


Moderný a nápaditý dizajn

 

Veľkosť: univerzálna


Farba: biela

 

Určenie a univerzálnosť: Beh, Bežky, Outdoor, Lyžovanie, Bicykel Skialpinizmus, Horolezectvo

 

Farbabiela
Odporúčame prešportové oblečenie, oblečenie pre voľný čas

Sumár

  • Názov produktu:Multifunkčná šatka GEKON® 906 Rainbow
  • Číslo produktu: 906
  • By GEKON sport & work L-TEX com s.r.o.
  • Cena: 15,90
  • Šírka produktu: 0.00 cm
  • Výška produktu: 0.00 cm
  • Hĺbka produktu: 0.00 cm
  • Váha produktu: 0.00 kg
  • Popis: Multifunkčná šatka s potlačou GEKON® Rainbow sa dá využiť ako   potítko, čiapka, čelenka, šál, gumička do vlasov, kukla, klasická šatka  atď. Toľko možností umožňuje jej tvar, ale najmä elastický hydrofilný materiál Climax® , ktorý je naviac ľahučký a priedušn
Cesta: > Multifunkčná šatka GEKON® 906 Rainbow

Podobné legíny, multifunkčné šatky, čelenky, mikiny, tričká a iné oblečenie